Ju falemnderit për komentin tuaj
Sapo keni shtuar këtë produkt në listën e dëshirave tuaja.
Sapo keni hequr këtë produkt nga lista e dëshirave tuaja.
Nuk mund të shtoni më shumë në listën e dëshirave
Nuk mund të shtoni më shumë në listën e dëshirave
A jeni të sigurt se dëshironi të fshini krahasimin tuaj?
Vazhdoni
Mund të krahasoni vetëm produktet nga kategoria e njëjtë.
Sapo keni shtuar një artikull për krahasim! Vazhdoni më tej!
Sapo keni hequr një artikull për krahasim! Vazhdoni më tej!
Lista juaj e krahasimit është plot!
Keni shtuar vetëm 1 produkt. Ju lutemi shtoni më shumë produkte për krahasim

WUE 7722 XW0: Lavatriçe me qëndrim të lirë (7 kg, 1400 rpm)

WUE 7722 XW0
WUE 7722 XW0
WUE 7722 XW0
WUE 7722 XW0
shadow

Drag image left & right to rotate.

WUE 7722 XW0: Lavatriçe me qëndrim të lirë (7 kg, 1400 rpm)

Energy Efficiency Class D
Niveli i zhurmës së larjes 46 dBA
Niveli i zhurmës së rrotullimit 67 dBA
L Th Gj
Dimension (cm)
0 Lartësia
0 Thellësia
0 Thellësia

Karakteristikat

Motori Inverter ProSmart™

Efikasitet i lartë, qëndrueshmëri e lartë, zhurmë e ulët

Mos u shqetësoni për faturën tuaj të energjisë ose mos i jepni vetes kokëdhembje sa herë që thani rrobat. Falë një dizajni motori pa furça, ProSmart ™ ofron efikasitet të energjisë, nivele më të ulëta të zërit dhe qëndrueshmëri më të lartë - të gjitha në një makinë të vetme. TGjithçka që ju të merrni maksimumin nga tharësi juaj pa prishur buxhetin tuaj mujor ose një copë të mendjes

Programi StainExpert™

Pastrim i njollave për 24 lloje njollash

Vini mënjanë uthullën e bardhë, lëngun e limonit dhe sapunin e larjes së enëve. Ato i përkasin kuzhinës dhe rrobat tuaja me njolla i përkasin një rrobalarëseje me Programin StainExpert. Pavarësisht nëse është kafe, ketchup, çokollatë, makiazh apo gjak, StainExpert ™ është krijuar posaçërisht për të hequr qafe 24 lloje të ndryshme njollash kështu që nuk do të duhet të paratrajtoni më asnjë njollë.

Programi Xpress Super Shkurt 14 Min

2 kg rroba të pastëra në 14 min

Jo të gjitha rrobat kërkojnë larje intensive. Ndonjëherë, një larje e shpejtë do të kryejë punën me sukses. Programi Xpress Super Short 14 Min ju lejon të lani deri në 2 kg rroba në vetëm 14 minuta. 2 kg mund të mos tingëllojë shumë por kjo është si 20 bluza! Kjo është më se e mjaftueshme për t'ju nxjerrë nga dera.

AntiCrease®

Rroba pa rrudha

Nëse hekurosja nuk është e përditshmja juaj e preferuar (a është e dikujt?) Plotësoni funksionin AntiCrease® të mundësuar nga teknologjia IonGuard®. Rrotullon daullen në mënyrë periodike në fund të ciklit për t'i mbajtur rrobat të freskëta dhe pa rrudha. Kjo do të thotë më pak hekurosje për ju kështu që në vend të kësaj ju mund të bëni më shumë nga gjërat që dëshironi.

Karakteristikat tjera

Specifikimet teknike

Siguria

Mbrojtje nga fëmijët

Siguria e tejmbushjes

Kontrolli i çekuilibruar i ngarkesës

Rregullimi automatik i ujit

Funksionet

Funksioni 1

Paralarje

Funksioni 2

Fast+

Funksioni 3

Ekstra rrotullim

Nën-funksioni 1

Pastrimi daulles me avull
Teknologjitë

ProSmart Inverter Motor

Teknologji me avull

SteamCure

OptiSense

Karakteristikat kryesore

Kapaciteti i larjes

7 kg

Energy Efficiency Class

D

Shpejtësia maksimale e rrotullimit

1400 rpm

Niveli i zhurmës së larjes

46 dBA

Spinning Noise Level

72 dBA

ProSmart Inverter Motor

Lartësia

84 cm

Thellësia

60 cm

Thellësia

49 cm

Teknologji me avull

SteamCure

Lloji i ekranit

Ekrani dixhital

Ngjyra

E bardhë

Lloji i konstruksionit

Qëndrim i lirë
Performanca & Konsumimi

Kapaciteti i larjes

7 kg

Energy Efficiency Class

D

Shpejtësia maksimale e rrotullimit

1400 rpm

Niveli i zhurmës së larjes

46 dBA

Spinning Noise Level

72 dBA

Tensioni

230 V

Frekuenca

50 Hz

Water Consumption

45 L

Energy Consumption

69 kWh

Spinning Noise Class

A
Dizajni

AquaWave

Derë XL

Lloji i ekranit

Ekrani dixhital

Ngjyra

E bardhë

Materiali i daulles

Çelik i pandryshkur
Përmasa & Pesha

Lartësia

84 cm

Thellësia

60 cm

Thellësia

49 cm

Pesha

64 kg

Lartësia e paketuar

88 cm

Gjerësia e paketuar

65 cm

Thellësia e paketuar

51.5 cm

Pesha e paketuar

65 kg
Programet

Numri i programeve

15

Programi 1

Programi Pambuk

Programi 2

Eco 40-60

Programi 3

Programi Sintetikë

Programi 4

Programi Ekspres ditorë/ Ekspres Super shkurtë 14 min

Programi 5

Programi Të përziera

Programi 6

Programi Të leshta/Larje me dorë

Programi 8

Programi Rrotullim & Pompim

Programi 9

Programi Shpëlarje

Programi 10

Programi Larje e rrobave të errëta/Xhinse

Programi 11

Programi Veshje të jashtme / Sportive

Programi 13

Programi Higjienë + me avull

Programi 14

Programi Veshje të poshtme me avull

Programi 15

Programi Këmisha me avull

Mbështetje