Ju falemnderit për komentin tuaj
Sapo keni shtuar këtë produkt në listën e dëshirave tuaja.
Sapo keni hequr këtë produkt nga lista e dëshirave tuaja.
Nuk mund të shtoni më shumë në listën e dëshirave
Nuk mund të shtoni më shumë në listën e dëshirave
A jeni të sigurt se dëshironi të fshini krahasimin tuaj?
Vazhdoni
Mund të krahasoni vetëm produktet nga kategoria e njëjtë.
Sapo keni shtuar një artikull për krahasim! Vazhdoni më tej!
Sapo keni hequr një artikull për krahasim! Vazhdoni më tej!
Lista juaj e krahasimit është plot!
Keni shtuar vetëm 1 produkt. Ju lutemi shtoni më shumë produkte për krahasim
itemModel.imageName
itemModel.imageName

Risi për enëlarëset montuese 

 

Teknologjia për larje të shkëlqyeshme të enëve që kursen kohën tuaj.

Hero---Dishwashers---1440x400
Hero - Dishwashers - 375X600

Pa ngrirje, fruta që qëndrojnë më gjatë dhe ftohje e shpejtë.

Mbajtëse e përshtatshme për gota

Rafte SoftTouch™

Mbajtëse e përshtatshme për gota

Një tjetër gotë delikate e thyer sepse u përplas në gjëra të tjera gjatë larjes? Raftet e patentuara SoftTouch në shportën e sipërme do të mbajnë gotat tuaja të qelqit butësisht në vend që të mos dëmtohen gjatë larjes. Plus, raftet e gotave të mëdha rregullohen nga lartë për të siguruar kapjen perfekte për artikujt tuaj delikat.

Gota pa shenja uji

SteamGloss®

Gota pa shenja uji

Tavolina është shtruar por gotat tuaja duken sikur kanë shenja uji. Cikli i zgjatur i nxehtësisë prej 10 minutash i SteamGloss® siguron që gotat të shkëlqejnë sikur të jenë krejt të reja. Me 23% enë qelqi më të shëndritshme dhe 30% * porcelan më të shëndritshëm, tryeza juaj e darkës do ti bëj përshtypje të gjithëve.* Testuar nga laboratorët e palëve të treta

Shportë rrëshqitëse për thika, lugë dhe pirunë: Më shumë hapësirë ​​për tenxhere dhe tigan në raftin e poshtëm

Shporta rrëshqitëse takëmesh

Shportë rrëshqitëse për thika, lugë dhe pirunë: Më shumë hapësirë ​​për tenxhere dhe tigan në raftin e poshtëm

Shporta për thika, lugë dhe pirunë është një shpikje e zgjuar, por ju pengon kur dëshironi të vendosni një tenxhere të madhe në raftin e poshtëm. Epo, Shporta Rrëshqitëse për thika, lugë dhe pirunë zgjidh atë problem duke lëvizur lirshëm djathtas dhe majtas, në mënyrë që të keni vend për të vendosur në ato gjësende më të mëdha.

Shportë gotash vere për mbrojtje të përmirësuar

Aksesorë SoftTouch™

Shportë gotash vere për mbrojtje të përmirësuar

Të lani ose të mos lani me duar ... Kjo është pyetja pas një darke të zbukuruar me gotat tuaja më të çmuara. Megjithatë jo më. Rafti SoftTouch ™ është një shportë për gota vere e krijuar në mënyrë unike që siguron mbrojtje të butë për deri në 4 gota vere në madhësi të ndryshme. Tani mund të pini verë dhe të darkoni sa më shpesh që dëshironi.

Pastrim intensiv për 3 tabaka furre me një lëvizje

TrayWash™

Pastrim intensiv për 3 tabaka furre me një lëvizje

Mos lejoni që puna e tmerrshme e larjes së tabakëve të furrës t'ju mbajë larg gatimit dhe pjekjes. Me vend për 3 tabaka dhe program për pastrim me presion të lartë, TrayWash ™ kujdeset për punën e palodhur për ju. Tani mund ta keni tortën tuaj dhe ta hani gjithashtu.

Mbështetës pjatash Easy-fold: Hapësirë ​​shtesë për tenxhere dhe tigan

Mbajtësja e pjatave Easy-fold

Mbështetës pjatash Easy-fold: Hapësirë ​​shtesë për tenxhere dhe tigan

Sa herë që gatuani, përdorni tenxhere dhe tigan me madhësi të ndryshme dhe keni nevojë për një enëlarëse që e kupton këtë. Mbajtësja e pjatave Easy Fold ju lejon të hiqni lehtësisht hapësirën për pjata për të vendosur në atë tenxhere masive dhe tigan. Ditët kur duhet të lani enët më të mëdha me dorë janë zhdukur!

Fast+: Pastrim 3 herë më i shpejtë

Fast+

Fast+: Pastrim 3 herë më i shpejtë

Ndonjëherë nuk keni kohë të prisni që të përfundojë një cikël i plotë i larjes. Funksioni Fast + përshpejton ciklin e larjes deri në 3 herë * me një performancë optimale, që do të thotë që ju mund të lani dhe të shërbeni në fare pak kohë.* Testuar nga laboratorë të brendshëm.

AutoDose: Detergjent optimal, pastrim efikas

AutoDose

AutoDose: Detergjent optimal, pastrim efikas

Harrojeni shqetësimin për përdorimin e mjaftueshëm të detergjentit, apo edhe shtimin e tij para çdo larjeje. Thjesht mbushni enëlarësen tuaj me detergjent të lëngshëm dhe lëreni AutoDose të shpërndajë automatikisht mjaftueshëm për një muaj. Rezultati? Enët e pastra me shkëlqim çdo herë, pa kërkuar vazhdimisht shishen e detergjentit.

LedSpot™: Dritë treguese e statusit

LedSpot™

LedSpot™: Dritë treguese e statusit

Nëse enëlarësja juaj montuese është aq i qetë sa e gjeni veten duke menduar nëse funksionon apo jo, këtu është LedSpot. LedSpot ™ është një dritë treguese e statusit të programit që shkëlqen në dysheme, në bazën e makinës për t'ju njoftuar nëse funksionon apo jo. Nuk ka më hamendësime se kur duhet të zbrazni enëlarësen.

Dispanzer i rrëshqitshëm detergjenti: Dispanzer që hapet lehtë

Dispanzer rrëshqitës detergjenti

Dispanzer i rrëshqitshëm detergjenti: Dispanzer që hapet lehtë

Mos lëndoni gishtat duke u përpjekur të hapni dispenserin e detergjentit. Dispenseri rrëshqitës i detergjentit është aq i lehtë për t’u hapur dhe mbyllur sa që e bën shtimin e detergjentit shumë të lehtë.

Integrim perfekt në mobilje

SlidingFit

Integrim perfekt në mobilje

Keni blerë një enëlarëse montuese më parë, por disi dera e mobiljeve thjesht nuk përshtatet me panelin e përparmë. Mekanizmi SlidingFit bën që dera e mobiljeve të rrëshqasë në panelin e përparmë kur hapni derën. Kjo zvogëlon lartësinë e bazamentit dhe ju lejon të keni një derë më të gjatë mobiljesh. Kjo do të thotë integrim perfekt me mobiljet pa boshllëqe të shëmtuara.