Ju falemnderit për komentin tuaj
Sapo keni shtuar këtë produkt në listën e dëshirave tuaja.
Sapo keni hequr këtë produkt nga lista e dëshirave tuaja.
Nuk mund të shtoni më shumë në listën e dëshirave
Are you sure you want to clear your wishlist?
Continue
Mund të krahasoni vetëm produktet nga kategoria e njëjtë.
Sapo keni shtuar një artikull për krahasim! Vazhdoni më tej!
Sapo keni hequr një artikull për krahasim! Vazhdoni më tej!
Lista juaj e krahasimit është plot!
Keni shtuar vetëm 1 produkt. Ju lutemi shtoni më shumë produkte për krahasim

WTV 7522 XCW: Rrobalarëse jomontuese (7 kg, 1000 rpm)

WTV 7522 XCW
WTV 7522 XCW
WTV 7522 XCW
WTV 7522 XCW
shadow

Drag image left & right to rotate.

WTV 7522 XCW: Rrobalarëse jomontuese (7 kg, 1000 rpm)

Klasa e energjisë A+++
Niveli i zhurmës së larjes 54 dBA
Niveli i zhurmës së rrotullimit 72 dBA
L Th Gj
Dimension (cm)
0 Lartësia
0 Thellësia
0 Thellësia
Capacity
Kapaciteti
0
Spin Speed
Shpejtësia e rrotullimit
0

Karakteristikat

Programi StainExpert™

Pastrim i njollave për 24 lloje njollash

Vini mënjanë uthullën e bardhë, lëngun e limonit dhe sapunin e larjes së enëve. Ato i përkasin kuzhinës dhe rrobat tuaja me njolla i përkasin një rrobalarëse me Programin StainExpert. Pavarësisht nëse është kafe, salcë, çokollatë, makiazh apo gjak, StainExpert ™ është krijuar posaçërisht për të hequr 24 lloje të ndryshme njollash kështu që nuk do të duhet të paratrajtoni më asnjë njollë.

Programi Xpress Super Shkurt 14 Min

2 kg rroba të pastëra në 14 min

Jo të gjitha rrobat kërkojnë larje intensive. Ndonjëherë, një larje e shpejtë do të kryejë punën me sukses. Programi Xpress Super Short 14 Min ju lejon të lani deri në 2 kg rroba në vetëm 14 minuta. 2 kg mund të mos tingëllojë shumë por kjo është si 20 bluza! Kjo është më se e mjaftueshme për të dalë jashtë në natyrë.

AntiCrease®

Rroba pa rrudha

Nëse hekurosja nuk është e përditshmja juaj e preferuar (a është e dikujt?) Plotësoni funksionin AntiCrease® të mundësuar nga teknologjia IonGuard®. Rrotullon kazanin në mënyrë periodike në fund të ciklit për t'i mbajtur rrobat e freskëta dhe pa rrudha. Kjo do të thotë më pak hekurosje për ju kështu që në vend të kësaj ju mund të bëni më shumë nga gjërat që dëshironi.

AquaWave®

Kazan me veprim sikur valë për trajtim më të butë

Larja dhe Tharja mund të dëmtojë rrobat tuaja. Prandaj, këtu është xhami i derës së lakuar të sistemit AquaWave® dhe lopatat e projektuara posaçërisht që lëvizin rrobat në një veprim të ngjashëm me valët brenda kazanit, duke trajtuar rrobat më butë dhe duke përmirësuar performancën e tharjes. Herën tjetër dikush i bën komplimente rrobave tuaja dhe ju përgjigjeni: Çfarë, kjo gjë është e vjetër? ju mund të jeni duke thënë të vërtetën.

Karakteristikat tjera

Specifikimet teknike

Karakteristikat kryesore

Kapaciteti i larjes

7 kg

Energy Efficiency Class

D

Shpejtësia maksimale e rrotullimit

1000 rpm

Niveli i zhurmës së larjes

54 dBA

Spinning Noise Level

72 dBA

ProSmart Inverter Motor

Orca

Lartësia

84 cm

Thellësia

60 cm

Thellësia

49 cm

Teknologji me avull

SteamCure

Lloji i ekranit

Ekrani dixhital

Ngjyra

E bardhë

Lloji i konstruksionit

Vetëqëndrim
Programet

Numri i programeve

15

Programi 1

Programi Pambuk

Programi 2

Eco 40-60

Programi 3

Programi Sintetikë

Programi 4

2 kg rroba të pastëra në 14 min

Programi 5

Programi Të përziera

Programi 6

Programi Rroba të leshta/Larje me dorë

Programi 7

Rrobat e buta të pambukut duken si të reja për më gjatë

Programi 8

Programi Rrotullim & Pompim

Programi 9

Programi Shpëlarje

Programi 10

Programi Larje e rrobave të errëta/Xhinse

Programi 11

Mbrojtja për pëlhura të papërshkueshme nga uji

Programi 12

Pastrim i njollave për 24 lloje njollash

Programi 13

Rezultate ultra-higjenike në çdo temperaturë

Programi 14

Programi Veshje të poshtme me avull

Programi 15

Programi Këmisha me avull
Funksionet

Funksioni 1

Paralarje

Funksioni 2

Deri në 55% pastrim më të shpejtë

Funksioni 3

Ekstra rrotullim

Nën-funksioni 1

Pastrimi I kazanit me avull

Nën-funksioni 3

Rroba pa rrudha
Teknologjitë

ProSmart Inverter Motor

Orca

Teknologji me avull

SteamCure

OptiSense

Dizajni

AquaWave

Kazan me veprim sikur valë për trajtim më të butë

Derë XL

Lloji i ekranit

Ekrani dixhital

Ngjyra

E bardhë

Materiali i kazanit

Çelik i pandryshkur
Performanca & Konsumimi

Kapaciteti i larjes

7 kg

Energy Efficiency Class

D

Shpejtësia maksimale e rrotullimit

1000 rpm

Niveli i zhurmës së larjes

54 dBA

Spinning Noise Level

72 dBA

Konsumi vjetor i energjisë (kWh/vit)

173 kWh

Konsumi vjetor i ujit (L/vit)

9679 L

Tensioni

230 V

Frekuenca

50 Hz

Water Consumption

40 L

Energy Consumption

69 kWh

Spinning Noise Class

A
Dimensionet & Pesha

Lartësia

84 cm

Thellësia

60 cm

Thellësia

49 cm

Pesha

59 kg

Lartësia e paketuar

88 cm

Gjerësia e paketuar

65 cm

Thellësia e paketuar

51.5 cm

Pesha e paketuar

60 kg
Siguria

Mbrojtje nga fëmijët

Siguria e tejmbushjes

Kontrolli i çekuilibruar i ngarkesës

Rregullimi automatik i ujit

Mbështetje