Ju falemnderit për komentin tuaj
Sapo keni shtuar këtë produkt në listën e dëshirave tuaja.
Sapo keni hequr këtë produkt nga lista e dëshirave tuaja.
Nuk mund të shtoni më shumë në listën e dëshirave
Are you sure you want to clear your wishlist?
Continue
Mund të krahasoni vetëm produktet nga kategoria e njëjtë.
Sapo keni shtuar një artikull për krahasim! Vazhdoni më tej!
Sapo keni hequr një artikull për krahasim! Vazhdoni më tej!
Lista juaj e krahasimit është plot!
Keni shtuar vetëm 1 produkt. Ju lutemi shtoni më shumë produkte për krahasim

WTE 9744 N: Rrobalarëse jomontuese (9 kg, 1400 rpm)

WTE 9744 N
WTE 9744 N
WTE 9744 N
WTE 9744 N
shadow

Drag image left & right to rotate.

WTE 9744 N: Rrobalarëse jomontuese (9 kg, 1400 rpm)

Klasa e energjisë 20% më efikase se A+++
Niveli i zhurmës së larjes 53 dBA
Niveli i zhurmës së rrotullimit 72 dBA
L Th Gj
Dimension (cm)
0 Lartësia
0 Thellësia
0 Thellësia
Capacity
Kapaciteti
0
Spin Speed
Shpejtësia e rrotullimit
0

Karakteristikat

Motori ProSmart™ Inverter

Efikasitet i lartë, qëndrueshmëri e lartë, zhurmë e ulët

Mos u shqetësoni për faturën tuaj të energjisë ose mos i jepni vetes kokëdhembje sa herë që lani rrobat. Falë dizajnit të motorit pa furça, ProSmart ™ ofron efikasitet të energjisë, nivele më të ulëta të zërit dhe qëndrueshmëri më të lartë - të gjitha në një makinë të vetme. Gjithçka që ju të merrni maksimumin nga tharësja juaj pa e dëmtuar buxhetin tuaj mujor.

Programi StainExpert™

Pastrim i njollave për 24 lloje njollash

Vini mënjanë uthullën e bardhë, lëngun e limonit dhe sapunin e larjes së enëve. Ato i përkasin kuzhinës dhe rrobat tuaja me njolla i përkasin një rrobalarëse me Programin StainExpert. Pavarësisht nëse është kafe, salcë, çokollatë, makiazh apo gjak, StainExpert ™ është krijuar posaçërisht për të hequr 24 lloje të ndryshme njollash kështu që nuk do të duhet të paratrajtoni më asnjë njollë.

Programi Xpress Super Shkurt 14 Min

2 kg rroba të pastëra në 14 min

Jo të gjitha rrobat kërkojnë larje intensive. Ndonjëherë, një larje e shpejtë do të kryejë punën me sukses. Programi Xpress Super Short 14 Min ju lejon të lani deri në 2 kg rroba në vetëm 14 minuta. 2 kg mund të mos tingëllojë shumë por kjo është si 20 bluza! Kjo është më se e mjaftueshme për të dalë jashtë në natyrë.

AntiCrease®

Rroba pa rrudha

Nëse hekurosja nuk është e përditshmja juaj e preferuar (a është e dikujt?) Plotësoni funksionin AntiCrease® të mundësuar nga teknologjia IonGuard®. Rrotullon kazanin në mënyrë periodike në fund të ciklit për t'i mbajtur rrobat e freskëta dhe pa rrudha. Kjo do të thotë më pak hekurosje për ju kështu që në vend të kësaj ju mund të bëni më shumë nga gjërat që dëshironi.

Karakteristikat tjera

Specifikimet teknike

Karakteristikat kryesore

Kapaciteti i larjes

9 kg

Energy Efficiency Class

A

Shpejtësia maksimale e rrotullimit

1400 rpm

Niveli i zhurmës së larjes

53 dBA

Spinning Noise Level

72 dBA

ProSmart Inverter Motor

Efikasitet i lartë, qëndrueshmëri e lartë, zhurmë e ulët

Lartësia

84 cm

Thellësia

60 cm

Thellësia

64 cm

Teknologji me avull

SteamCure

Lloji i ekranit

LCD

Ngjyra

E bardhë

Lloji i konstruksionit

Vetëqëndrim
Programet

Numri i programeve

16

Programi 1

Programi Pambuk

Programi 2

Eco 40-60

Programi 3

Programi Sintetikë

Programi 4

2 kg rroba të pastëra në 14 min

Programi 5

Programi Larje e rrobave të errëta/Xhinse

Programi 6

Programi Rroba të leshta/Larje me dorë

Programi 7

Rrobat e buta të pambukut duken si të reja për më gjatë

Programi 8

Programi Rrotullim & Pompim

Programi 9

Programi Shpëlarje

Programi 10

Programi Mbulesa/Veshje të poshtme

Programi 11

Mbrojtja për pëlhura të papërshkueshme nga uji

Programi 12

Programi Këmisha

Programi 13

Pastrim i njollave për 24 lloje njollash

Programi 14

Programi Hygiene+

Programi 15

Pastrim superior me 75% më pak energji

Programi 16

Programi Auto
Funksionet

Funksioni 1

Paralarje

Funksioni 2

Ekstra rrotullim

Funksioni 3

Avull

Nën-funksioni 1

Pastrimi I kazanit

Nën-funksioni 3

Rroba pa rrudha
Teknologjitë

ProSmart Inverter Motor

Efikasitet i lartë, qëndrueshmëri e lartë, zhurmë e ulët

AquaTech

Teknologji me avull

SteamCure

OptiSense

Detergjent Premix

Dizajni

Volumaxx

10 % kursim hapësire pa rrezikuar kapacitetin

AquaWave

Kazan me veprim sikur valë për trajtim më të butë

Drita e kazanit

Derë XL

Lloji i ekranit

LCD

Ngjyra

E bardhë

Materiali i kazanit

Çelik i pandryshkur
Performanca & Konsumimi

Kapaciteti i larjes

9 kg

Energy Efficiency Class

A

Shpejtësia maksimale e rrotullimit

1400 rpm

Niveli i zhurmës së larjes

53 dBA

Spinning Noise Level

72 dBA

Konsumi vjetor i energjisë (kWh/vit)

173 kWh

Konsumi vjetor i ujit (L/vit)

9239 L

Tensioni

230 V

Frekuenca

50 Hz

Water Consumption

37 L

Energy Consumption

49 kWh

Spinning Noise Class

A
Dimensionet & Pesha

Lartësia

84 cm

Thellësia

60 cm

Thellësia

64 cm

Pesha

75 kg

Lartësia e paketuar

88 cm

Gjerësia e paketuar

65 cm

Thellësia e paketuar

65 cm

Pesha e paketuar

76 kg
Siguria

Mbrojtje nga fëmijët

Siguria e tejmbushjes

Kontrolli i çekuilibruar i ngarkesës

Rregullimi automatik i ujit