Ви благодариме за повратните информации
Само што го додадовте овој производ на вашата листа на желби.
Само што го отстранивте овој производ од вашата листа на желби.
Не можете да додадете повеќе во списокот со желби
Are you sure you want to clear your wishlist?
Continue
Можете да споредувате само производи од истата категорија.
Додадовте производ за споредба! Продолжите!
Го отстранивте производ за споредба! Продолжите!
Вашата листа за споредба е полна!
Додадовте само 1 производ. Додајте повеќе производи за споредба

Иновации за врадени машини за миење садови

 

Технологија за блескаво миење садови која ви заштедува време.

Hero---Dishwashers---1440x400
Hero - Dishwashers - 375X600

Ладење без мраз, продолжен век на траење на овошјето и брзо ладење.

Послужавник за прибор за јадење со 5 позиции за флексибилни опции за полнење

FlexiDrawer™

Послужавник за прибор за јадење со 5 позиции за флексибилни опции за полнење

После посебна пригода, треба рачно да ги измиете најскапите коктели или чаши за вино е последното нешто за што некој сака да размисли. За среќа, FlexiDrawer ™ ви овозможува да поставите послужавник за прибор за јадење во 5 различни позиции во зависност од просторот што ви треба на горната решетка. Сега можете да ги миете чашите со најдолго стебло во машината за миење садови.

Нежно држење на долги чаши

SoftTouch™ Полици

Нежно држење на долги чаши

Уште едно нежно стакло скршено затоа што тропало на други работи додека се миело? Патентираните полици SoftTouch на горната корпа ќе ги држат чашите нежно на место за да не се оштетат за време на миењето. Плус, полиците за кригла се прилагодуваат по висина за да обезбедат совршен зафат за вашите кревки предмети.

Water-mark-free glasses

SteamGloss

Water-mark-free glasses

The table's set but your glasses look like they've got water marks on them. SteamGloss’s 10-minute long extended heat cycle makes sure that glasses shine like they’re brand new. With 23%* shinier glassware and 30%* shinier china, your next dinner table will dazzle anyone around. *Tested by 3rd party laboratories

Лизгачки диспензер за детергент: лесен за отворање капак на диспензерот

Лизгачки диспензер за детергент

Лизгачки диспензер за детергент: лесен за отворање капак на диспензерот

Не повредувајте ги прстите обидувајќи се да го отворите дозерот за детергент. Лизгачкиот диспензер за детергент е толку лесен за отворање и затворање што го прави додавањето на детергент леснотија.

Интензивно чистење за 3 тави одеднаш

TrayWash™

Интензивно чистење за 3 тави одеднаш

Не дозволувајте страшната работа со миење на тавчињата на рерната да ве спречи да готвите и печете. Со простор за 3 подножја и силна програма за чистење на послужавник под висок притисок, TrayWash ™ се грижи за напорната работа за вас. Сега можете да ја имате вашата торта и да ја јадете исто така.

Модуларна корпа за стакло за вино за подобра заштита

Додаток SoftTouch ™

Модуларна корпа за стакло за вино за подобра заштита

Да се мие рачно или да не се мие рачно ... Ова е прашањето по фенси вечера со вашите најскапоцени долги чаши . Сепак, веќе не. SoftTouch™ додатокот е уникатно дизајнирана модуларна корпа за чаши за вино, која обезбедува нежна заштита до 4 чаши за вино во различни големини. Сега можете да винирате и да вечерате толку често колку што сакате.

Брзо+: 3× побрзо чистење

Fast+

Брзо+: 3× побрзо чистење

Понекогаш немате време да чекате да заврши целосниот циклус на перење. Функцијата Fast + го забрзува циклусот на перење до 3 пати* со оптимални перформанси, што значи дека можете да миете и да служите за многу кратко време.* Тестирано од внатрешни лаборатории.

Лизгачка корпа за прибор за јадење: повеќе простор за садови и тави во долната решетка

Лизгачка корпа за прибор за јадење

Лизгачка корпа за прибор за јадење: повеќе простор за садови и тави во долната решетка

Кошницата за прибор за јадење е паметен изум, но ви се попречува кога сакате да поставите големо тенџере во долната решетка. Па, Лизгачката корпа за прибор за јадење го решава тој проблем со движење слободно надесно и лево за да имате простор да се вклопите во оние пообемните артикли.

LedSpot™: индикаторско светло за статусот

LedSpot™

LedSpot™: индикаторско светло за статусот

Ако вашата вградена машина за миење садови е толку тивка што ќе се натерате да погодите дали работи или не, еве го LedSpot. LedSpot™ е индикативно светло за статусот на програмата што свети на подот, во основата на машината за да ве извести дали работи или не. Нема повеќе претпоставки кога да се растовари машината за миење садови.

AutoDose: оптимален детергент, ефикасно чистење

AutoDose

AutoDose: оптимален детергент, ефикасно чистење

Заборавете на грижата за користење доволно детергент, па дури и додавање пред секое миење. Само наполнете ја машината за миење садови со течен детергент и оставете AutoDose автоматски да издава , и тоа е доволно за еден месец. Резултатот? Пенливи чисти садови секој пат, без постојан да го барате шишето со детергент.

Поддршка за плочи лесно преклопување: дополнителен простор за садови и тави

Подршка на плоча со лесно преклопување

Поддршка за плочи лесно преклопување: дополнителен простор за садови и тави

Секојпат кога готвите, користите тенџериња и тави со различна големина и ви треба машина за миење садови што го разбира тоа. Поддршката за лесна преклопена плоча ви овозможува лесно да отстраните простор за плочи да се сместат во тие масивни садови и тави. Деновите кога требаше да ги миете најголемите предмети со рака ги нема, пријатно!

Совршена интеграција со мебелот

SlidingFit

Совршена интеграција со мебелот

Претходно сте купиле вградена машина за миење садови, но некако вратата од мебелот едноставно не одговара на предниот панел. Механизмот SlidingFit ја прави вратата на мебелот да се лизне преку предниот панел кога ќе ја отворите вратата. Ова ја намалува висината на цоколот и ви овозможува подолга врата за мебел. Тоа значи совршена интеграција со мебелот без грди празнини.