Ви благодариме за повратните информации
Само што го додадовте овој производ на вашата листа на желби.
Само што го отстранивте овој производ од вашата листа на желби.
Не можете да додадете повеќе во списокот со желби
Не можете да додадете повеќе во списокот со желби
Дали сте сигурни дека сакате да ја избришете вашата споредба?
Продолжи
Можете да споредувате само производи од истата категорија.
Додадовте производ за споредба! Продолжите!
Го отстранивте производ за споредба! Продолжите!
Вашата листа за споредба е полна!
Додадовте само 1 производ. Додајте повеќе производи за споредба
itemModel.imageName
itemModel.imageName

Самостојни машини за перење алишта

 

Совршена технологија за перење алишта што го олеснува секојдневниот живот

Hero---Laundry---1440x400---2
Hero - Laundry - 375x600

Ладење без мраз, продолжен век на траење на овошјето и брзо ладење.

ProSmart™ инвертер мотор: висока ефикасност, висока издржливост, низок шум

ProSmart™ инвертер мотор

ProSmart™ инвертер мотор: висока ефикасност, висока издржливост, низок шум

Не грижете се за сметката за енергија и не си имајте главоболка секогаш кога ќе ја исушите облеката. Благодарение на дизајнот на моторот без четкички, ProSmart™ нуди енергетска ефикасност, пониски нивоа на звук и поголема издржливост - сето тоа во една машина. Сè, за да добиете најмногу од вашата машина за сушење без да го нарушите вашиот месечен буџет или вашиот мир.

StainExpert™ Програма: беспрекорно чистење на дамки за 24 видови дамки

StainExpert™ Програм

StainExpert™ Програма: беспрекорно чистење на дамки за 24 видови дамки

Ставете ги белиот оцет, сокот од лимон и сапунот за садови на страна. Тие припаѓаат во кујната, а вашата обоена облека припаѓа на машината за перење со програмата StainExpert. Без разлика дали станува збор за кафе, кечап, чоколадо, шминка или крв, StainExpert™ е дизајниран специјално за да се ослободи од 24 различни видови на дамки, така што повеќе нема да мора да претходно да третирате никакви дамки.

Outdoor / Sports Програм: Заштита на водоотпорни ткаенини

Програма за облека за во природа / спорт

Outdoor / Sports Програм: Заштита на водоотпорни ткаенини

Ако сте лице кое сака природа или спортско, знаете дека соодветната облека е дел од инвестицијата, исто како и другата опрема. Програмата за природа / спортски активности центрифугира нежно и спречува триење во барабанот, помагајќи им на вашата облека да ги зачува водоотпорните карактеристики и дишењето. Сега излезете и уживајте во авантурата.

10% заштеда на простор без загрозување на капацитетот

Volumaxx®

10% заштеда на простор без загрозување на капацитетот

Знаете што зборуваат, помалку е повеќе. Volumaxx® ви го дава истиот капацитет во помали димензии. Со 10% помалку длабочина во споредба со обичните машини за перење, заштедува простор без да се загрози капацитетот.

2 кг чисти алишта за 14 мин

Програма Xpress Super Short 14 мин

2 кг чисти алишта за 14 мин

Не бараат сите алишта интензивно миење. Понекогаш, брзото миењее доволно. Програмата Xpress Super Short 14 Min ви овозможува да исперете до 2 кг алишта за само 14 минути. 2 кг можеби не звучи многу, но тоа е како 20 маици! Тоа е повеќе од доволно за да ве извадиме од вратата.

Акција на барабанот во форма на бран за понежен третман

AquaWave®

Акција на барабанот во форма на бран за понежен третман

Перењето може да предизвика штета врз вашата облека. Затоа, ова е закривеното стакло на системот AquaWave® и специјално дизајнираните лопатки кои ги движат алиштата во вид на бран, внатре во барабанот, третирајќи ја облеката понежно и подобрувајќи ги перформансите на перењето. Следниот пат кога некој ќе ви даде комплименти за вашата облека и ќе одговорите: Што, оваа стара работа? можеби ја зборуваш вистината.

AntiCrease®: алишта без брчки

AntiCrease®

AntiCrease®: алишта без брчки

Ако пеглањето не ви е омилена домашна работа (дали е тоа на некого?) запознајте се со функцијата AntiCrease® овозможена од IonGuard® технологијата. Периодично го врти барабанот на крајот од циклусот за да ја задржите облеката свежа и без брчки. Тоа е помалку пеглање за вас, за да можете го правите повеќе она што го сакате.

Fast+: до 55% побрзо чистење

Fast+

Fast+: до 55% побрзо чистење

Ако мислите дека животот е прекраток за да седите наоколу и да чекате да се заврши машината за перење, еве нешто за враќање на времето. Функцијата Fast+ автоматски го чувствува типот на ткаенината и количината облека, оптимизирање на програмата за перење и ви дозволува намалете го времетраењето на програмата до 55%* со притискање на едно копче.* Тестирано од внатрешни лаборатории

AutoDose: оптимален детергент, ефикасно чистење

AutoDose

AutoDose: оптимален детергент, ефикасно чистење

Заборавете на грижата за користење доволно детергент, па дури и додавање пред секое миење. Само наполнете ја машината за перење со течен детергент и омекнувач и оставете AutoDose автоматски да издава доволно количество од тоа за секоја програма. Резултатот? Пенливи чисти алишта секој пат, без постојан лов по шишето со детергент.

Програма CoolClean™: супериорно чистење со 75% помалку енергија

Програма CoolClean™

Програма CoolClean™: супериорно чистење со 75% помалку енергија

Исперете ги нормално извалканите памуци за само дел од потрошувачката на редовно перење со програмата CoolClean. Благодарение на 2 супер-ефикасни млазници за туширање, водата и детергентот многу подобро продираат во облеката, дозволувајќи му на CoolClean™ да обезбеди резултати за чистење на перење од 40°C на само 20°C, заштедувајќи 75% од енергијата. Подгответе се да бидете импресионирани кога ќе ја видите следната сметка за електрична енергија.

GentleCare™ Програм: нежните памуци изгледаат како нови подолго

GentleCare™ Програм

GentleCare™ Програм: нежните памуци изгледаат како нови подолго

Некои памуци се понежни од другите и треба да се третираат како такви. Програмата GentleCare protects ја штити текстурата и бојата на деликатни ткаенини како ткаени и чешлани памуци благодарение на неговиот нежен алгоритам за миење и центрифугирање. Сега можете да ги фрлите вашите фини памуци во машината без грижа и да уживате во нив подолго.

Ултра-хигиенски резултати на која било температура

Hygiene+ Програм

Ултра-хигиенски резултати на која било температура

Луѓето со алергии премногу добро знаат дека некои грини и бактерии може да останат на облеката дури и по миењето. Програмата Hygiene+ ги меша чувствителните контроли на температурата со дополнителни циклуси на плакнење и центрифугирање за да бидете сигурни дека овие микроорганизми се отстранети од алиштата. Работејќи во опсег од 20°C до 90°C, циклусот 60°C е одобрен од Allergy UK за да се елиминираат 99,9% од алергените.

Чистење на целосен капацитет за 28 мин

Daily Xpress програма

Чистење на целосен капацитет за 28 мин

Ако се чувствува како години да заврши машината за перење, обидете се со дневната програма Daily Xpress. Daily Xpress ви овозможува да исперете целосена перална за само 28 минути, на 30°C. Алиштата ќе ви бидат готови пред да ја завршите таа комедија од половина час, за која мислевте дека ќе ја стигнете.

Pet Hair Removal: облека без влакна за сопствениците на миленичиња

Отстранување на влакна од миленичиња

Pet Hair Removal: облека без влакна за сопствениците на миленичиња

Без сомнение, сопствениците на миленичиња ги сакаат своите крзнени пријатели, но тоа не значи дека сакаат да одат со влакна од домашни миленици на облеката. Сега можете да ја тргнете четката за чистење и да дозволите функцијата за отстранување на влакна од миленичиња да си го направи своето со предперење и специјални циклуси за дополнително плакнење. Наполнете го вашиот живот со домашни миленици, а не облеката со нивнаите влакна.